Luxusná Trojkolka Qplay Nova Niello 6V1, šedá
  • Luxusná Trojkolka Qplay Nova Niello 6V1, šedá
  • Luxusná Trojkolka Qplay Nova Niello 6V1, šedá
  • Luxusná Trojkolka Qplay Nova Niello 6V1, šedá
  • Luxusná Trojkolka Qplay Nova Niello 6V1, šedá
  • Luxusná Trojkolka Qplay Nova Niello 6V1, šedá
  • Luxusná Trojkolka Qplay Nova Niello 6V1, šedá

Luxusná Trojkolka Qplay Nova Niello 6V1, šedá

  • - Výrobca: Milly Mally
  • - Kód produktu: 24481401
  • - Dostupnosť: Skladom (1ks)
125,71€
Množstvo
Skladacia trojkolka NOVA NELLO bola vytvorená s ohľadom na pohodlie a bezpečnosť bábätiek a rodičov.
NOVA NELLO 6v1 je stabilný a bezpečný, má modernú ľahkú hliníkovú konštrukciu, pohodlné '360' profilované sedadlo, ktoré umožňuje cestovanie vpred aj vzad. Na jeho zostavenie nie je potrebné žiadne náradie, systém rýchleho skladania vám umožní bicykel zostaviť pár jednoduchými pohybmi. Bicykel je vybavený zábranou chrániacou dieťa pred vypadnutím, päťbodovými bezpečnostnými pásmi a stúpačkami. Bol použitý inovatívny hliníkový volant. Poskytuje ľahkú ovládateľnosť a lepšiu odolnosť proti korózii s pohodlným úchopom a ľahkým ovládaním funkcie voľného riadenia. Po demontáži ovládacej rukoväte, zábran, kapoty a poťahu sedadla poslúži NOVA NIELLO ako klasická trojkolka pre samostatného malého cyklistu.
Trojkolka NOVA NELLO rastie s dieťaťom v 6 fázach vývoja:
1. stupeň - je prispôsobený pre dieťa skôr, než dokáže suverénne sedieť od 10 do 12 mesiacov, kedy sedák smeruje k rodičovi, ktorý má batoľa pod kontrolou, a dieťa na rodičov vidí.

2. stupeň môže využiť dieťa, ktoré sa vie posadiť od 12 do 18 mesiacov, kedy sedák smeruje k rodičovi, ktorý má batoľa pod kontrolou, a dieťa vidí rodičov.
3. stupeň môže používať dieťa od 18 do 24 mesiacov sedák je otočený v smere jazdy, kde dieťa dostáva maximum vonkajších podnetov.
4. stupeň môže používať dieťa od 24 do 30 mesiacov už so sňatou kapucňou, ale napriek tomu je stále ponechané madlo pre vedenie rodiča a bezpečnostné pásy s vysokou chrbtovou opierkou na ochranu dieťaťa, ktoré potrebuje ochranu proti vypadnutiu, batoľa pomaly sa osamostatňuje.

5. stupeň môže používať dieťa od 30 do 36 mesiacov, 24 mesiacov s odstránenou chrbtovou opierkou a bezpečnostnými pásmi, napriek tomu nechávame madlo na rodičovi, aby si korigoval jazdu. Batoľa je takmer samostatné a dokáže šliapať samo alebo s pomocou rodiča.

6. stupeň môže používať dieťa od 36 do 72 mesiacov, madlo je už demontované, kde sa NOVA NIELLO stáva typickou trojkolkou, aby pohltila čo najviac. Dieťa je teraz samostatné.

ROZMERY PRODUKTU:
Výška 97 cm
Nastavenie výšky rukoväte: 88 - 93 cm
Šírka riadidiel: 36 cm
Výška k riadidlám: 57 cm
Celková dĺžka 104 cm so šálkou umiestnenou na uchu
Šírka kolesa: 49 cm
Priemer kolies: predné - 20,5 cm, zadné - 18,5 cm
Vzdialenosť od okraja sedadla k pedálom: 32,5 cm
Vzdialenosť od okraja sedla k riadidlám: 14 cm
Výška operadla: 39 cm
Výška na sedadlo: 33 cm
Maximálna nosnosť do 25 kg.

Hmotnosť: 7,0 kg

Vhodné pre deti od 10m+.
Spĺňa prísne požiadavky európskych bezpečnostných noriem.

1. Akosť.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!