Akuku Gélové prsné obklady vankúšiky, 2 ks
  • Akuku Gélové prsné obklady vankúšiky, 2 ks
  • Akuku Gélové prsné obklady vankúšiky, 2 ks
  • Akuku Gélové prsné obklady vankúšiky, 2 ks
  • Akuku Gélové prsné obklady vankúšiky, 2 ks
  • Akuku Gélové prsné obklady vankúšiky, 2 ks

Akuku Gélové prsné obklady vankúšiky, 2 ks

  • - Výrobca: akuku
  • - Kód produktu: 463042701
  • - Dostupnosť: Skladom (2ks)
10,67€
Množstvo
Gélové vankúšiky Akuku sú vyrobené z netoxického materiálu, neobsahujú latex, olovo ani bisfenol. Obklady je možné používať studené alebo teplé, podľa vašich potrieb. Či už vás trápia bolestivo naliate prsia, opuch, mastitída alebo potrebujete podporiť tok mlieka, chladivý alebo teplý obklad vám uľaví po celej svojej ploche. Anatomicky sa prispôsobí tvaru prsníka.
Teplá terapia:
Pomáha uvoľniť upchaté mliekovody a uľaviť pri mastítide, rovnako ako pri opuchnutých a preplnených prsiach. Mali by sa používať bezprostredne pred kŕmením, aby sa uľahčil tok mlieka. Možno ich tiež použiť pred extrakciou mlieka alebo počas nej.
Príprava: Obklad vložte do obalu a dajte ohriať do mikrovlnnej rúry. Nastavte čas podľa výkonu vašej mikrovlnnej rúry (700 W - 16 sekúnd/1 000 W - 13 sekúnd/ 1 250 W - 11 sekúnd). Každý obklad zahrejte zvlášť. Po kontrole stupňa zahriatia obkladu môžete obklad v prípade potreby zahrievať ďalších 5 sekúnd.
Studená terapia:
Uľavte prsiam, ktoré sú bolestivé a opuchnuté v dôsledku preplnenia alebo mastitídy. Aby ste zabránili pohybu obkladov, môžete ich vložiť do podprsenky.
Príprava: Obklady vložte na najmenej na 2 hodiny do mrazničky. Pred priložením na prsia by mali byť vložené do obalu.
Pozor!
Výrobok je určený iba na vonkajšie použitie - nepoužívajte ho na iné účely, než je uvedené vyššie.
Aplikujte po dobu maximálne 20 minút.
Omývajte jemným mydlom.
Na obklady neklaďte ťažké predmety.
Nepoužívajte u detí.
Nezahrievajte gélové obklady dlhšie, než odporúča výrobca. Zahrievanie v rozpore s pokynmi môže spôsobiť poškodenie vankúšikov. Pred použitím vždy skontrolujte ich teplotu. Nadmerné zahrievanie alebo príliš dlhé pôsobenie môže viesť k poškodeniu organizmu. Nepoužívajte na citlivú pokožku alebo otvorené rany. Používajte iba pod dohľadom dospelej osoby. Obsah balenia neprepichujte ani nepregĺgajte. S obkladmi nezaspávajte. V prípade silnej, pretrvávajúcej chronickej bolesti sa obráťte na svojho lekára.
Na použitie v mikrovlnnej rúre.
Bez BPA. Balenie 2 ks.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!