Mömbella Silikónové hryzátko Deluxe Hríbik, sivé
  • Mömbella Silikónové hryzátko Deluxe Hríbik, sivé
  • Mömbella Silikónové hryzátko Deluxe Hríbik, sivé
  • Mömbella Silikónové hryzátko Deluxe Hríbik, sivé
  • Mömbella Silikónové hryzátko Deluxe Hríbik, sivé

Mömbella Silikónové hryzátko Deluxe Hríbik, sivé

  • - Výrobca: Mömbella
  • - Kód produktu: 91352001
  • - Dostupnosť: Skladom (2ks)
7,90€
Množstvo
Silikónové hryzátko pre dieťa.
Mushroom Chimney Red upokojujúce hryzátko v tvare huby s výstupkami v tvare materských pŕs.

Prvé hryzátko pre bábätko, špeciálne navrhnuté v tvare matkinho prsníka a bradavky, ktoré pomáha bábätku prestať dojčiť a dodáva pocit bezpečia. Tvar hubového hryzátka umožňuje dieťaťu nielen hrýzť a tíšiť bolesť v ďasnách, ale tiež umožňuje dieťaťu hryzátko prisať. Hryzátko sa dá vychladiť, aby sa ešte lepšie zmiernilo nepohodlie boľavých ďasien.
Doplnkovou funkciou hryzátka je možnosť použitia ako kelímok s prísavkou na príkrmy, ľahko sa drží v malých detských rúčkach. Klobúk stačí otočiť naruby a kelímok je pripravený na použitie. Hryzátko tiež rozvíja uchopovacie schopnosti bábätka a jeho farba a tvar mu doprajú veľa zábavy a zábavy. Hríbikové hryzátko je možné umývať v umývačke riadu, používať v mikrovlnnej rúre a tiež chladiť v mrazničke.
Rozmery hryzátka: šírka 6,4 cm, výška 7,4 cm, hĺbka 6,5 ??cm.
Zloženie: potravinársky silikón, bez BPA, ftalátov, ťažkých kovov.
Spôsob údržby: umývanie vo vode s jemným roztokom, vhodné do umývačky.
Mömbella® je veľmi rýchlo rastúca značka, ktorú v roku 2013 vytvoril David Guan. Mladý otec s desaťročnou praxou v materských školách prišiel s nápadom vytvoriť pre deti mäkké, bezpečné hračky. Na základe svojich pozorovaní a výskumu dojčenských výrobkov si ako špecialista v odbore pediatrie uvedomil, že dobrých hryzátok je na trhu nedostatok a že silikón je najlepší materiál na ich výrobu. Produkty sú vyrábané s láskou a starostlivosťou, aby zaistili dieťaťu pohodlie a bezpečie pri ich používaní.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!